Neosurf

Neosurf Nedir?

(paykwik, astropay, paykasa, neosurf vs.)

Neosurf ön ödemeli kartlardan Türkiye’de faaliyete yeni giren bir karttır. Özellikle oyun sitelerinin tamamında geçmektedir. Kart üzerinde sadece pin numaraları bulunmaktadır. Hiç bir kişisel bilginiz bulunmadığı için güvenlik sorunu diye bir şey de olmaz. Bu pin numaraları kartın kaç euro ya tekabül ettiği bilgisini şifreli olarak barındırır. Bu pin numarası karta özeldir ve ikinci bir kartta bulunmaz.

Neosurf Nasıl Alınır?

Resmi sitemizden (1paykasa.com) talep ettiğiniz miktarda ki kartı canlı destekten veya iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak iletmeniz yeterlidir. Kartın ücreti banka hesap numaralarımıza yatırdıktan sonra müşteri temsilcimiz işleminiz kontrol edip birkaç dakika içinde kartınızın pin numaralarını cep telefonunuza kısa mesaj olarak göndermektedir.

neosurf 300x75 - Neosurf

Nasıl Kullanılır?

Resmi sitemizden aldığınız kodları kullanmak istediğiniz sitede ki ödeme seçeneklerinden neosurf ile öde bölümüne girdikten sonra birkaç saniye içinde sitede ki hesabınıza kartınıza dek gelen tutar geçmektedir. Hiç bir kişisel bilgi veya kredi kartı bilgilerinizi vermeden ödemenizi tamamlamış olursunuz.

Neosurf Güvenli Mi?

Bu sistemde size ait hiçbir bilgi bulunmamaktadır. Bu sayede sanal ortamda görünmez olursunuz. Kart sahibinin bilgileri kimsede bulunmadığı için üçüncü şahıslarla paylaşma gibi bir durum da söz konusu olmaz.  Sanal ortamda daha güvenli bir yol bulunamaz.

Neden Her Sitede Fiyat Farklı?

Euro kuruyla işlem yapılan bu kartı satın alırken Türk Lirası üzerinden ödeme yaparsınız. Euro kurundaki günlük değişiklikler kart fiyatlarını da değiştirmektedir. Burada önemli olan firmaların bu kurları yansıtma sıklığıdır. Kur yükselirken anlık olarak değiştirilen fiyatlar, kur düşerken hemen yansıtılmamaktadır. Firma prensibi olarak biz kur düşüşlerini de anlık yansıtmaktayız. Fiyat değişkenliğinin birinci sebebi budur. İkinci sebebi ise; bazı firmaların komisyon oranlarını yüksek tutmasıdır. Dikkat etmeniz gereken detay düşük komisyonlu fiyatlı firmalarından kartı satın almaktır. Ucuz neosurf sattığını iddia eden ama resmi olmayan sitelerden alınan kartlar sizi maddi zararlara uğratabilmektedir.

Neosurf Bozdurma (Bozum)

Almak değil de satmak istediğiniz kartlarınız içinde yüksek komisyonlu neosurf bozum hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu sayede elinizde bulunan kartlarınızı en karlı şekilde nakite dönüştürebilirsiniz. Bu işlem kısa bir süre almaktadır. Bize ilettiniz kod sistemimiz tarafından kontrol edildikten sonra bize vermiş olduğunuz banka hesabınıza paranız havale/eft edilmektedir.

Neosurf ödeme yöntemleri

Firmamızın kabul ettiği ödeme yöntemi sadece banka havalesi veya eft’dir. Mobil ödeme veya kredi kartı ile ödeme kabul edilmemektedir.

Hangi sitelerde geçmektedir

 

Birçok online oyun sistemlerinde geçen kart aynı zamanda popüler alışveriş sitelerinde de geçmektedir. Knight online, Lol, Metin2 bazı örnek oyun siteleridir.

Netmar Pazarlama olarak firmamızın resmi satış sitesi 1paykasa.com dan yaptığınız tüm işlemler firmamız garantisi altındadır. Firmamız siz müşterilerimizle her geçen gün daha da büyümektedir.