Paykasa

Paykasa Kart Online Alışveriş Ve Uygulama Platformlarında Kullanılan Bir Ödeme Yöntemidir.

(paykasa, paykwik, astropay, neosurf vs.)

Paykasa, dünya üstündeki bir çok noktada geçerli olan ve ödeme kabul eden çevrim içi alış veriş sitelerinde kullanabileceğiniz, basitçe ve süratli ödeme yapmanızı imkan sağlayan, şahsi bilgilerinizi diğer bireylerin bilmesini engel olan ön ödemeli kart kabul edilen 16 haneli dijital pin numarasıdır. Genel anlamda pay kasa, İngiltere tabanlı olup e-ticaret yapar iken yani çevrim içi alış verişlerde kullanılabilen ön ödemeli sisteme dayalı karttır. Dünya üstünde alış veriş standartlarının değişmesi ile beraber çevrim içi alış veriş ya da e-ticaret dünyasındaki alışkanlıklar da değişime uğramıştır. Kredi kartları gibi ön ödemeli kartlar da bundan sonra sanal dünyada kullanıcısı her gün çoğalan bir alış veriş sistemine dönmüştür. Öyle ki kredi kartlarının kullanılamadığı birtakım sistemlerde pay kasa döneme girmekte ve alışverişe imkan sağlamaktadır.

Bu ön  ödemeli kartı, çevrimiçi ve telefonda gerçekleştireceğiniz alış verişlerde gereksiniminiz olan ekstra güvenliği sağlar. Hem de sanal ve tek kullanımlık bir kart olduğundan dolayı, ilk kullanımdan sonra geçerliliğini yitirir, böylelikle kaybolma ya da çalınma riski yoktur.

paykasa 300x75 - Paykasa

Paykasa Kart Ile 3 Adım’da Ödeme Yapabilirsiniz

Almış olduğunuz 16 kod ile aşağıda belirttiğimiz gibi kart numaranızı ödeme ekranında Paykasa‘yı seçerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kart satın almak için nakit ödeme yöntemini kullanabileceğiniz Mobil  ve Kredi kartı ile ödeme  yöntemlerin’den yararlanabilirsiniz . Bu firmaları bulmanız zaman alacaktır.

Paykasa alırken nelere dikkat etmeliyiz

Bu kart ile kişisel verilerimizin güvenliği sağlanıyor. Peki kartı alırken nelere dikkat etmemiz gerekiyor. İşte en önemli nokta budur. İlk önce satın aldığınız sitenin resmi satış firmasına ait olup olmadığını kontrol etmelisiniz. İkinci olarak firmanın referanslarına bakarak işinde ciddi bir firma olup olmadığına bakmalısınız.

Paykasa Kontör Miktarları;

Paykasa Kartları aşağıdaki para miktarlarında bulunmaktadır: €10,€15, €20, €50, €100, €150, €200, €250 ve €500 ,1000€ Belirtilen bu miktarları iletişim bölümünden whatsapp numaralarımızdan, canlı destek bağlantımızdan veya skype adresimizden bizimle irtibata geçerek alabilirsiniz. İyi Alışverişli günler dileriz.